طراحی دکوراسیون به سبک کلاسیک
25
دسامبر

سبک کلاسیک

سبک کلاسیک

در سبک کلاسیک رنگها حرف اول را در دکور و چیدمان میزند

طراحی دکوراسیون به سبک کلاسیک طیف رنگی کرم ، خاکستری، طلایی،نقره ای،زیتونی، قرمز(ماهگونی)، مرواریدی،قهوه ای پرکاربردترین رنگهایی هستند که در سبک کلاسیک استفاده می شوند.

زیرا این طیف در عین نرم بودن گرمی خاصی به محیط میدهند. و فضایی لوکس را می سازند.

هنگامی که وارد یک فضا با طراحی دکوراسیون به سبک کلاسیک میشوید اصولا دیوارهایی که با پانلهای چوبی و یا کاغذ دیوارهایی لاکچری و پرزرق وبرق که دارای طرح های کلاسیک هستند چشمتان را میگیرد.

درست است در تزیین دیوارهای فضا با چیدمان و دکوراسیون کلاسیک م توانید از پانل های چوبی (ترجیحا چوبهای طبیعی و با کیفیت ) و یا کاغذ دیواری هایی با طرح کلاسیک که برخی از کاغذ دیواری ها در طرحهایشان نقاطی طلایی به چشم میخورد که کار را کمی لوکستر می کند استفاده کنید. برخی علاقه ی زیادی به گچ بری بر روی دیوار دارد اگر دیواری بزرگ دارید که برای این کار مناسب است می توانید قسمتی از دیوار را با گچ تزیین کنید.

ترجیح شما یک سقف سادس یا یک سقف با گچ بری های خاص؟

بازهم باید به اندازه فضا دقت کنید اگر فضایی بزرگ دارید و ارتفاع فضا زیاد است میتوانید سقف را با گچ بری های خاص و لوسترهای کلاسیک که بسیار درخشنده هم هستند تزیین کنید، اما اگر فضای کوچکی دارید مجبورید از لوسترهای کلاسیک در ابعاد و اندازه کوچکتر و گچ بری های ساده تری سقف خود را تزیین کنید نمته حائز اهمیت این است که رنگ سقف را میتوانید از بین رنگهای سفید شیری عاجی انتخاب کنید. (فضا را بازتر میکند).

کف پوش چوبی قاعدتا به وسایل و دیزاین چوبی سبک کلاسیک شما بینهایت می آید و فضا را کاملا کلاسیک میکند اما تنها انتخاب شما نیست!! چرا که شما میتوانیدطراحی دکوراسیون به سبک کلاسیک و لوکس داشته باشید اگر انتخاب کف پوشتان از سنگ های طبیعی باشد.

طراحی دکوراسیون به سبک کلاسیک
طراحی دکوراسیون به سبک کلاسیک

تصورتان از مبلمان کلاسیک چیست؟

مبلهایی که یکی از متریال های تشکیل دهندش چوب باشد با کنده کاری های زیبا گاها استفاده از چرم طبیعی  مبلمان را شیک تر و خاص تر میکند. استفاده از روکش های مبلمتان حتما با رنگ فضایتان هماهنگ باشد.

کتابخانه ای زیبا از جنس چوب چقدر میتواند فضا را جذاب کند.وقتی وارد این فضا میشوید دیدن یک کتابخانه شمارا به سمت خودش جذب میکند و دل کندن ازش کار سختیست. پس از داشتن یک کتابخانه در فضای کلاسیک خود غافل نباشید.