• تلفن: 09215707206
  • ایمیل: ergochair.ir@gmail.com

پارکت

ظاهری گرم و دلنشین یا ظاهری سرد و پر آرامش

در طراحی داخلی و دکوراسیون فضاهای اداری و خدماتی و خانگی، توجه زیادی به نوع و رنگ کفپوش می‌شود.

در این میان پارکت‌ و لمینیت از مهم‌ترین و پرطرفدارترین کفپوش‌های موجود بازار می‌باشد. یکی از مزایای اصلی این کفپوش‌ها نصب سریع و راحت آن است.

این دو نوع کفپوش با مواد گوناگونی تولید می‌شوند. پارکت از فرآورده‌های چوب طبیعی و لمینیت از مواد مصنوعی صنعتی تولید شده و برش می‌خورند. لمینیت در دو نوع فوم ساده و فوم سایلنت اجرا می‌شود.

لمینیت به عنوان یکی از فرآورده‌های کفپوش پارکت، از لحاظ جنس که هم توانایی ضد آب بودن و هم توانایی عایق صوتی و عایق حرارتی دارد و هم چنین مقرون به صرفه‌تر از پارکت چوبی است.

در بخش فروش محصولات، این اطمینان را به شما می‌دهیم که ارگو در قبال کیفیت جنس و طرح‌های ارائه شده پارکت و لمینیت مسئول است و بهترین‌ و لوکس‌ترین‌های بازار را به شما عرضه می‌کنیم.

شما می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ارگو به صورت تلفنی یا حضوری در محل استفاده کنید.

پارکت و لمینت
پارکت و لمینت

فهرست خدمات

فروش و نصب انواع کفپوش پارکت چوبی و لمینیت                                               نصب انواع فوم ساده و سایلنت

نصب انواع کفپوش ضد آب، طرح چوب و عایق صوتی                                            زیرسازی و کف سازی برای نصب کفپوش پارکت و لمینیت

مزایای ارگو

  • طراحی آنلاین: طراحی داخلی و دکوراسیون به صورت مجازی و آنلاین
  • محاسبه هزینه: پیشنهاد مناسبترین قیمت با توجه به بودجه کارفرما
  • گارانتی: گارانتی سه ماهه بعد از بازسازی و اجرا پروژه. گارانتی محصولات متنوع است
  • تحویل سریع: ساخت محصولات سفارشی شما و سرعت بالا در تحویل محصولات
  • مشاوره رایگان: مشاوره رایگان تلفنی و امکان حضور کارشناس در محل پروژه
  • پشتیبانی سفارش: پیگیری و پشتیبانی 24 ساعته سفارش تا کسب رضایت شما

سوال های متداول

سوال : برای خرید پارکت و لمینت چگونه در سایت سفارش بگذاریم؟

جواب:

برای خرید پارکت و لمینیت در سایت ارگو، باید به بخش محصولات ما مراجعه کنید و بر روی گزینه پارکت و لمینیت کلیک کنید و با توجه به طرح‌های ارائه شده محصول مورد نظر خودتان را سفارش بدهید. ارگو تمام محصولات خود را از لحاظ کیفیت جنس و قیمت ضمانت می‌کند. تمام محصولات ما از ژورنال‌های روز دنیا تهیه شده است.

 

سوال : پارکت و لمینیت چه فرقی دارد؟

جواب:

مهم‌ترین دلیل متمایز کننده این دو متریال باهم دیگر در نوع مواد خام برای تولید محصول می‌باشد. پارکت از چوب طبیعی برش خورده تولید و لمینیت از خرده چوب و فرآورده‌های چوبی تولید می‌شود. از ویژگی‌های لمینیت می‌توان عایق بودن رطوبتی و حرارتی و عایق بودن صوتی را نام برد و از ویژگی‌های پارکت چوبی می‌توان به عایق صوتی و قابلیت ترمیم رویه آن اشاره کرد.

 

سوال : هزینه نصب پارکت و لمینیت چگونه محاسبه می‌شود؟

جواب:

هزینه نصب خدمات پارکت و لمینیت به صورت نسبی به عواملی مانند متراژ، نوع و برند و نوع سرویس بستگی دارد. هزینه زیرسازی و هموار کردن سطوح و ساب زدن و روغن جلا زدن پارکت نیز به هزینه‌ها اضافه می‌شود.

سوال : نصب پارکت و لمینیت چقدر زمان می‌برد؟

جواب:

به طور کلی برای نصب پارکت و لمینیت باید 48 ساعت قبل اجرا، تایل‌های پارکت در محل قرار داده شوند تا با محیط هم دما شوند. بعد از زیرسازی و مسطح کردن سطوح و هم دما شدن متریال با محیط، تا متراژ 120 متر مربع را می‌توان ظرف 12 ساعت کاری اجرا کرد.

نقاشی و ساختمان

مشاهده

کاشی و سرامیک

مشاهده

کاغذ دیواری

مشاهده

موکت

مشاهده